Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Macierewicz jest cudownym autorem drugiej części „Dnia Świra”

dodano 2017-05-10 18:59 w kategorii: Informacje

- Widzę 10 lub 20 sytuacji, które są złe.  Poza tajemnicą, która powinna być przestrzegana, poza jakąkolwiek powagą – skomentował doniesienia na temat wpływu Wacława Berczyńskiego na postępowanie przetargowe dotyczącym „Caracali”  Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD. - Słucham tego co się dzieje, ktoś kto pracuje dla obcej firmy, która sprzedaje uzbrojenie nagle ma dostęp do wszystkich najważniejszych danych w piątym kraju w Europie. Po czym znika, bo go żołądek boli – podkreśla Czarzasty. – Żenada – dodaje.

Przewodniczący SLD w programie „Grafitti” oświadczył, iż Antoni Macierewicz jest „cudownym autorem drugiej części Dnia Świra, komentując dotychczasową pracę ministra obrony narodowej w rządzie PiS. – Przecież to jest niepoważny minister, to jest człowiek, który podobnie jak przez ministra Waszczykowskiego, śmieje się z nas cała Europa – ocenił Czarzasty. – Nie chcę się odnosić do niepoważnych ministrów, oni powinni odejść – dodał.

Oglądaj całą rozmowę z Włodzimierzem Czarzastym, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • 400 000 podpisów pod projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne

  26 minut temu

  - Dla nas to jest swojego rodzaju konsekwencja, przez całą historię SLD walczyliśmy o prawa kobiet, zarówno te reprodukcyjne, jak i seksualne – powiedziała Małgorzata Kossakowska, przedstawicielka SLD w komitecie „Ratujmy Kobiety”.czytaj więcej»

 • SLD na Kongresie Świeckości

  2 godziny temu

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  5 godzin temu

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  6 godzin temu

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  dzisiaj o 09:51

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.